Poradnik – jak zostać bogatym

Jeśli zawsze miałeś w planie bycie bogatym, w dotarciu do tego celu może pomóc ci właśnie ten artykuł. Znajdziesz w nim cechy, jakie posiadają bogaci ludzie i czym różni się ich sposób myślenia od myślenia klasy średniej. Zapewne zaskoczą cię niektóre różnice. Mając tak ambitny plan, warto przestawić także swoje myślenie.

Bogaci lubią wyzwania i mają duże oczekiwania w stosunku do siebie oraz otoczenia. Poza tym bogaci szanują innych i wierzą, że trzeba być kimś, żeby zarabiać duże pieniądze. Na przykład, gdy większość jest skupiona na robieniu czegoś, co ma przynieść szybki efekt, oni najpierw uczą się i przygotowują, by zrobić to nie tyle co szybciej, a lepiej i jakościowo. Ciągle się rozwijają, każde nowe doświadczenie (nawet te złe czy nieudane) analizują i wyciągają wnioski. Wiedzą, że za cierpliwość i ciężką pracę przyjdzie nagroda i uznanie szefa. Klasa średnia sądzi, że aby pomnażać pieniądze, najpierw trzeba je mieć. Bogaci wiedzą, że nic nie dzieje się samo z siebie, a pieniądze nie spadają z nieba.

Ważne, aby nie myśleć dłużej, że rynkiem finansowym kieruje logika i strategia. Tak naprawdę królują tam dwie emocje: chciwość i strach. To właśnie na nich ekonomiści opierają swoje inwestycję. I jeśli zamierzasz kupić apartamenty Warszawa Wawer, najpierw zastanów się jak w przyszłości wyciągniesz z nich pieniądze. Warto poznacz ludzką naturę i jej sposoby przełożenia na biznes by dłużej się nie łudzić, że świat jest piękny i kolorowy. Znajomość ludzkich zachować daje strategiczną przewagę ludzi bogatych nad innymi.

heisman-1-1314372

sxc.hu

Tagged with:     ,

Informacje o użytkowniku


Warto zobaczyć również następujące wpisy

Dodaj swój komentarz do tego wpisu

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany *


× 5 = 40