Jak się ubierać modne za niewielkie pieniądze?

To w jaki sposób wyglądamy na co dzień ma ogromnie ważne znaczenie. Ludzie są wzrokowcami więc już na podstawie samych obserwacji są w stanie dokonać oceny odnośnie naszego wyglądu. Tak się dzieje również z nami – podświadomie oceniamy osoby, których tak naprawdę nie znamy. Robimy to wyłącznie na podstawie ich wyglądu oraz tego w jaki sposób się ubierają. Często okazuje się, że dokonane przez nas oceny nie są trafne i na przestrzeni dni czy lat weryfikujemy taką ocenę. Co jednak, gdy będziemy mieli z kimś kontakt jedynie przez kilka minut? Wtedy będziemy mieli jedyną szansę na to, aby się dobrze zaprezentować. Tak jest na przykład w czasie rozmowy o pracę. Zwykle mamy tylko kilka minut na to, aby się zaprezentować w odpowiedni sposób. Jeżeli nie wywrzemy odpowiedniego wrażenia na osobie rekrutującej to może okazać się, że nie dostaniemy takiej pracy. Na takie rzeczy musimy bardzo uważać i zawsze ubierać się stosownie do danej sytuacji.

Jak ubrać się na rozmowę o pracę?

Nie oznacza to, że na każdą rozmowę musimy przychodzić w pełnym garniturze. Wszystko tak naprawdę będzie zależało do jakiej firmy chcemy się dostać. Jeżeli jest to międzynarodowa korporacja, która dba o swój wizerunek to do takiego miejsca powinniśmy się zgłosić ubrani właśnie w garnitur. Będzie to dobrze odebrane i zaplusujemy tym u rekrutera. Pamiętajmy tylko, że powinien być to dobrze dobrany garnitur, dopasowany do sylwetki. Częstym błędem jest chodzenie w za dużych ubraniach, co psuje efekt i sprawia, że wyglądamy w nim gorzej niż byśmy mogli. Dlatego w tym przypadku również należy mieć gust i pewne wyczucie stylu. Idąc na rozmowę o pracę do niewielkiej firmy możemy trochę spuścić z tonu. Jeżeli wybierzemy się tam w bardziej codziennych ubraniach to nic na tym nie stracimy. Pamiętajmy tylko, żeby nie przyjść w ubraniach, w których chodzimy na co dzień – powinniśmy zachować chociaż odrobinę elegancji. Ubierajmy więc najlepsze ubrania jakie mamy i nie silmy się na ekstrawagancję.

Modny fason torebki (sxc.hu)

Modny fason torebki (sxc.hu)

Jak cię widzą, tak cię piszą…

Nie tylko w czasie rozmowy o pracę jesteśmy oceniani. Tak się dzieje bez przerwy – nawet przechodząc obok kogoś na ulicy. Szczególnie jeżeli jest to osoba, która potencjalnie jest nami zainteresowana w kwestii stworzenia związku. Będzie się nam przyglądała i ubiór może zdecydować o tym czy będzie miała do nas nastawienie przychylne czy też negatywne. Hurtowania odzieży Kraków jest miejsce skąd sklepy pozyskują ubrania, które są później sprzedawane. Zwykle mamy tam ogromny wybór i jesteśmy w stanie za niewielkie pieniądze ubrać się w coś, co będzie modne i pozwoli nam wyglądać jak osoba ubierająca się zgodnie z obowiązującymi trendami. Nie jest powiedziane, że aby wyglądać dobrze trzeba wydawać wielkie pieniądze. Kupując w sklepach typu outlet jesteśmy w stanie dostać coś markowego za ułamek pierwotnej ceny. Jest to ubranie, które nie różni się niczym od ubrań sprzedawanych w sklepach firmowych. Różnicą jest tylko to, że są one powystawowe lub pochodzą z ostatków kolekcji.

Tagged with:     , ,

Informacje o użytkowniku


Warto zobaczyć również następujące wpisy

1 komentarz

Dodaj swój komentarz do tego wpisu

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany *


9 − = 2